VÝSTAVY 2010

10.10. Mezinárodní výstava České Budějovice

rozhodčí: Petr Řehánek

Eliott od Čtyř bříz

Pes

černý s pál.

třída mladých

V1, CAJC, Nejlepší mladý

Dark Angels Madison Magic Dragon

Fena

černá s pál.

třída mladých

V1, CAJC

Extra Happy Harmony Star 

Pes 

červený 

třída dorostu 

Velmi nadějný 1 

Zycco Zygann Rozárka

Pes

červený

třída mladých

VD1

Persching Rozárka

Pes

červený

třída veteránů

V1, Nejlepší veterán

Genie Sanny D&D King Black

Fena

červená

třída otevřená

V1, CAC, CACIB, BOB

03.10. Klubová výstava Praha-Rychety

rozhodčí: Marie Marušková

(pořadatel: Českomoravský klub chovatelů hladkosrstých pinčů se sídlem v Praze)

Armány od Vysokého Ostrého

Pes

černý s pál.

mezitřída

VD1

Aden Leones Bel Faaro 

Pes

černý s pál.

třída otevřená

V1

Airin Ohnivá záře

Fena

černá s pál.

třída štěňat

velmi nadějná

Alabama od Vysokého Ostrého

Fena

černá s pál.

mezitřída

V1, CAC

Emerson Sam Harmony Star

Pes

červený

třída dorostu

velmi nadějný

Don Cherry Harmony Star

Pes

červený

třída vítězů

V1, CAC

Genie Sanny D&D King Black

Fena

červená

třída vítězů

V2

Dorra Doriana Harmony Star

Fena

červená

třída vítězů

V1, CAC, Klubový vítěz, BOB

30.09. EUROPEAN DOG SHOW CELJE - EVROPSKÁ VÝSTAVA PSŮ CELJE

rozhodčí: Željka FON ZIDAR, SI

Jet Set Black Bohemia

Pes

třída otevřená

V1, CAC SLO, res.CACIB

Tim Spirit Garson

Pes

třída šampionů

V1, CAC SLO, CACIB, Evropský vítěz 2010, BOB

Metaxa Black Bohemia Fena třída mladých V2
Fire Dreams Anyia Master Fena třída mladých

V1, Junior Šampion, Juniorský evropský vítěz 2010,

Nejlepší mladý

Duvinal Briza Bizarta Fena mezitřída V1, CAC SLO, res. CACIB

Tim Spirit Eyes of the

Tiger

Fena mezitřída V2, res.CAC SLO
Tim Spirit Viva Victoria Fena třída šampionů V1, CAC SLO, CACIB, Evropský vítěz 2010

26.09. Moravskoslezská národní výstava Brno

rozhodčí: Petra Vodrážková

Eliott od Čtyř bříz

Pes

černý s pál.

třída mladých

V1, CAJC, Nejlepší mladý

Chanell Lady King Black

Fena

černá s pál.

třída mladých

V2

Metaxa Black Bohemia

Fena

černá s pál.

třída mladých

V1, CAJC

Avril od Čtyř bříz

Fena

černá s pál.

třída otevřená

V1, CAC

Elis z Pyšelky

Fena

červená

mezitřída

V1, CAC

Fantastic Melody vom Awarenring

Fena

červená

třída vítězů

V1, CAC, Národní vítěz, BOB

25.09. Klubová výstava Brno - Komárov

rozhodčí: Mgr. Božena Ovesná

(pořadatel: Klub pinčů České republiky)

André Zachary Ohnivá záře

Pes

černý s pál.

třída štěňat 

velmi nadějný 1, nejlepší PUPÁK 

Ebonit od Čtyř bříz

Pes 

černý s pál.

třída mladých

V2 

Eliott od Čtyř bříz

Pes 

černý s pál.

třída mladých

V1, CAJC 

Charming Betta King Black

Fena

červená 

třída mladých

V1, CAJC 

Elis z Pyšelky

Fena

červená 

mezitřída

V , CAC

Fantastic Melody vom Awarenring 

Fena

červená 

třída vítězů 

V1, CAC, nejlepší fena, BOB 

Ami Zaphiria Ohnivá záře 

Fena

černá s pál.

třída štěňat 

velmi nadějná 1

California`s Afra Star of Elune

Fena

černá s pál.

třída dorostu 

velmi nadějná 1 

Dark Angels Madison Magic Dragon  

Fena

černá s pál.

třída mladých

V3 

Chanell Lady King Black 

Fena

černá s pál.

třída mladých

V1, CAJC, Nejlepší mladý 

Metaxa Black Bohemia 

Fena

černá s pál.

třída mladých

V2 

Berenika Čertovo kopýtko 

Fena

černá s pál.

mezitřída 

V2 

Xenna Xennonna Rozárka

Fena

černá s pál.

mezitřída 

V1, CAC 

Avril od Čtyř bříz

Fena

černá s pál.

třída otevřená

V1, CAC 

Fantazy Black Bohemia

Fena

černá s pál.

třída otevřená

V2 

Charisma Black Bohemia

Fena

černá s pál.

třída veteránů

V1, Nejlepší veterán 

29.08. Mezinárodní výstava - Interdog Bohemia Mladá Boleslav

rozhodčí: Ing Jaromír Dostál

Eliott od Čtyř bříz 

Pes 

černá s pál.

třída mladých  

V1, CAJC, Nejlepší mladý 

York YUE WAN Igniculus 

Pes 

černá s pál.

třída šampionů 

V1, CAC, res.CACIB 

Alabama od Vysokého Ostrého 

Fena 

černá s pál.

třída mladých 

V1, CAJC 

Dark Angels Madison Magic Dragon  

Fena

černá s pál.

třída mladých

V2

Bonette od Čtyř bříz

Fena

černá s pál.

třída otevřená

VD1

Cedrik Danilo Škubánek

Pes

červený

třída otevřená

VD2

Don Cherry Harmony Star

Pes

červený

třída otevřená

V1, CAC

Axel Joy Bis Jakaranda

Pes

červený

třída šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB

Elis z Pyšelky

Fena

červená

mezitřída

VD1

Genie Sanny D&D King Black

Fena

červená

třida otevřená

V1, CAC, CACIB

18.07. Národní výstava Mladá Boleslav

rozhodčí: Vladimír Adlt

Elis z Pyšelky 

Fena 

červená 

mezitřída 

V1 

Genie Sanny D&D King Black 

Fena 

červená

třída šampionů

V1, CAC, Národní vítěz, BOB 

Eliott od Čtyř bříz 

Pes 

černý s pál.

třída mladých

V1, CAJC, Nejlepší mladý 

York YUE WAN Igniculus

Pes

černý s pál.

třída šampionů

V1, CAC, Národní vítěz

Alabama od Vysokého Ostrého

Fena

černá s pál.

třída mladých

V1

Dark Angels Madison Magic Dragon

Fena

černá s pál.

třída mladých

V2

Bonette od Čtyř bříz

Fena

černá s pál.

třída otevřená

D

24.-27.06. WORLD DOG SHOW HERNING (DK) - SVĚTOVÁ VÝSTAVA PSŮ HERNING (Dánsko)

rozhodčí: Svante Frisk, Sverige

DARK ANGELS KIMMY CELTIC SPIRIT

Pes

třída mladých

V1, World Junior Winner

CLEFELL'S OSIRIS

Pes

třída otevřená

V2

QUEBEC´S ACTIVE PINE

Pes

třída otevřená

V3

HICKSON BULL'S EYE OF TAURUS

Pes

třída otevřená

V4

ASTI

Pes

třída otevřená

VD

DUFFYCO'S QONDOR

Pes

třída šampionů

V1, World Winner CACIB, BOB

HICKSON FELLOW OUT OF FIVE

Pes

třída šampionů

V2

RATTENJÄGER KARAT 24

Pes

třída šampionů

V3

RIVENDELLS CAPRICORN

Pes

třída šampionů

V4

QUESTER VOM BLAUEN WUNDER

Pes

třída šampionů

V

CERIINAN MODERATO

Pes

třída šampionů

V

LILLA ENEBYS FROST

Pes

třída šampionů

V

LILLA ENEBYS CANJO

Pes

třída šampionů

V

HICKSON EXCLUSIVE EXIT OF ELECTRA

Pes

třída šampionů

V

GRIBBANS EGO

Pes

třída šampionů

V

SITT VON BANSOW

Pes

třída veteránů

V1, World Veteran Winner

HAVALIDENS WONDERFUL VALENTINO

Pes

třída veteránů

diskvalifikace

DITO OF THE SILENT PATH

Fena

třída mladých

V1, World Junior Winner

DARK ANGELS KISHA CELTIC KARISMA

Fena

třída mladých

V2

COSMA VOM ZARRENHOF

Fena

třída mladých

V3

CASSIDY'S

Fena

třída mladých

V4

RATTENJÄGER QUIZZICAL QUATTRO

Fena

třída mladých

VD

FLÄNGAN´S CARTA BLANCA

Fena

mezitřída

V1

COMTESSA

Fena

mezitřída

VD2

CLEFELL'S OLYMPIA

Fena

třída otevřená

V1, World Winner CACIB

DUSCHA DE L'ASCHERANN

Fena

třída otevřená

V2

CORELLI-CARA DE L' ASCHERANN

Fena

třída otevřená

V3

QUARLOTTA VOM AWARENRING

Fena

třída otevřená

V4

YARRACITTA KANELIPRINSESSA

Fena

třída otevřená

VD

DARK ANGELS INEZ MAGICAL ILLUSION

Fena

třída otevřená

VD

BERLIN DE L' ASCHERANN

Fena

třída šampionů

V1

CLEVER DE L'ASCHERANN

Fena

třída šampionů

V2

RATTENJÄGER KOH-I-NUR

Fena

třída šampionů

V3

HAVALIDENS BLACK SHADOW RAKCHA

Fena

třída veteránů

V1, World Veteran Winner

MELUSIINAN GABRIELLE

Fena

třída veteránů

V2

PLEXUS MEJA

Fena

třída veteránů

V3

AIDA DE L' ASCHERANN

Fena

třída veteránů

neposouzena

20.06. Mezinárodní výstava - Intercanis Brno

rozhodčí: Mgr. Božena Ovesná

Chanell Lady King Black 

Fena 

černá s pál. 

třída mladých 

V1, CAJC, Nejlepší mladý, BOB 

Bonette od Čtyř bříz 

Fena 

černá s pál. 

třída otevřená 

V1, CAC, CACIB 

06.06. Národní výstava Klatovy

rozhodčí: MVDr- Bojan Matakovič

Benedikt od Čtyř bříz 

Pes

černý s pál.

třída otevřená 

V2, res.CAC 

Cooper od Čtyř bříz 

Pes 

černý s pál.

třída otevřená 

V1, CAC, Národní vítěz,

BOB  

Berenika Čertovo kopýtko 

Fena

černá s pál.

třída mladých 

V1, CAJC, Nejlepší mladý 

Dark Angels Madison Magic Dragon

Fena 

černá s pál.

třída mladých 

V2 

Aura Čertovo kopýtko 

Fena 

černá s pál.

třída otevřená 

V1, CAC, Národní vítěz 

Bonette od Čtyř bříz 

Fena 

černá s pál.

třída otevřená 

diskvalifikace 

Charisma Black Bohemia 

Fena 

černá s pál.

třída veteránů 

V1, Nejlepší veterán 

Vyhledávání